خریداران محترم میتوانند به صورت حضوری و یا غیر حضوری ، با تکمیل عملیات پرداخت ، محصول مورد نظر خود را تحویل بگیرند . پیشنهاد میشود خریداران محترم در صورت امکان سعی نمایند خرید خود را به صورت حضوری انجام داده و کالا را حضورا در محل مورد نظر دریافت نمایند .

 لازم به ذکر است خرید و تحویل کالا به صورت حضوری ، تخفیف قابل توجهی به دنبال خواهد داشت . 

شرایط ارسال سفارشات

ارسال سفارشات مشتریان عزیز بسته به مکان تحویل سفارش ، وزن محصول و ابعاد محصول ممکن است از طریق پیک موتوری ، پست سفارشی ، پست پیشتاز ، ارسال از طریق تیباکس و یا از طریق باربری صورت پذیرد . مشتریان میتوانند برای اطلاع از نحوه ارسال سفارش خود و درخواست تغییر شیوه ارسال سفارش از طریق دایرکت پیج اینستاگرام و یا از طریق واتساپ و یا با تماس با شماره 09336306437 و یا شماره تلفن 03134461281 اقدام نمایند .  

تبصره

 پس از اینکه سفارش شما از طرف بردیا الکترود به پست سفارشی تحویل داده شود، شماره رسید پستی به اطلاع شما خواهد رسید شما می‌توانید از این صفحه سفارش خود را پیگیری کنید. لازم به ذکر است با توجه به شرایط مختلفی که در خصوص سفارشات و سیستم های ارسال رخ می دهد خریداران با خرید خود این امر را می پذیرند که حق انتخاب روش ارسال را برعهده کارشناسان بردیا الکترود می گذارند.در صورت عدم موجودی برخی کالاها در انبار فروشگاه کلیه ی موارد موجود برای خریدار ارسال می گردد و وجه اقلام ناموجود به حساب مشتریان عینا واریز خواهد شد. لازم به تذکر است مشتریان به منظور هر چه سریعتر باز پس گیری وجوه برگشتی می بایست شماره کارت 16 رقمی عضو شتاب خود را به واحد پشتیبانی از مشتریان از طریق شماره واتساپ و یا تماس با شماره 09336306437 و یا شماره تلفن 03134461281  اعلام نمایند.