پرداخت در محل فروشگاه | بهترین روش پرداخت

فروشگاه بردیا الکترود از طریق سیستم همکاری در فروش ، اقدام به فروش محصولات تخصصی جوشکاری مینماید . اگر چه آپشن پرداخت آنلاین نیز در وبسایت فعال میباشد اما به هر حال به خریداران محترم شدیدا توصیه میشود خرید خود را به صورت حضوری ثبت کرده و در صورت امکان به صورت حضوریبرای تحویل دستگاه اقدام نمایند . چرا که اطمینان هر دو طرف در این نوع معامله بسیار بیشتر است . بدین منظور ، فروشگاه بردیا الکترود تخفیفی جزیی برای خریدارانی که خرید به صورت حضوری را انتخاب میکنند در نظر گرفته است . اما اگر به هر صورت خریدار درخواست خرید از طریق تماس و یا واتساپ را داشته باشد ، میتواند هزینه محصول را از طریق هر یک راه های زیر به حساب فروشگاه بردیا الکترود و یا تولید کننده واریز نموده تا محصول به صورت رایگان و یا نیم بها برای وی ارسال شود .    

1 - پرداخت از طریق درگاه بانکی

خریداران محترم میتوانند پس از انتخاب محصولات مورد نظربه تعداد مورد نیاز ، با پر کردن فرم خرید و ضربه بر روی گزینه پرداخت ، نسبت به پرداخت محصول اقدام نمایند . مشتری با وارد کردن اطلاعات کارت خود و نهایی کردن پرداخت ، تا سه یا چهار روز کاری دیگر میتواند دستگاه را تحویل بگیرد . 

2 - پرداخت ازطریق کارت به کارت

مشتری پس از انتخاب محصولات به تعداد مورد نیاز ، میتواند با انتخاب گزینه کارت به کارت پرداخت را کمی به تاخیر بیندازد . با انتخاب این گزینه ، فروشگاه با خریدار تماس گرفته و شماره کارت و شماره شبا را به وی اعلام میکند . 

1 - پرداخت در محل خریدار

با عرض پوزش ، این روش پرداخت تا اطلاع ثانوی غیرفعال میباشد .