طرح تعویض دستگاه های جوشکاری فرسوده

دستگاه های جوشکاری هر چقدر هم که مقاوم و با کیفیت ساخته شوند ، در گذر زمان ، دچار فرسودگی قطعات میشوند . 

در بسیاری از کارخانه های صنعتی مرتبط با جوشکاری دیده میشود که حتی چندین دستگاه صنعتی ، بلاتکلیف و به شدت فرسوده در گوشه ای انبار شده اند . 

ما به این منظور دو راه حل ویژه برای صنعتگران عزیز در نظر گرفته ایم . 

  1. اورهال دستگاه های جوشکاری 
  2. تعویض دستگاه های جوشکاری فرسوده با نو 
در برگه ای به صورت اختصاصی طرح اورهال دستگاه های جوشکاری را شرح داده ایم . جهت آشنایی بیشتر با این طرح بر روی دکمه زیر ، کلیک کنید . 

تعویض دستگاه های جوشکاری فرسوده با دستگاه های نو ، الزاما با توافق طرفین انجام میشود . 

متقاضیان گرامی در مرحله نخست ، تعداد ، مدل دقیق ، سال ساخت و مکان استقرار خود را ازطریق راه های ارتباطی ما ، به ما اعلام میکنند . و در مقابل از آنها درخواست میشود به تعداد کافی عکس هایی از دستگاه ها ، به تیم کارشناسی ما ارسال نمایند . 

چنانچه از بررسی تصاویر ارسالی ، نتیجه قطعی حاصل نشود ، هماهنگی یک جلسه بازدید حضوری در محل شرکت متقاضی ، از طرف ما انجام خواهد شد تا علاوه بر صحت سنجی وضعیت دستگاه و متعلقات داخلی و خارجی به صورت میدانی ، با شرکت متقاضی نیز در مورد قیمت ها و چگونگی انجام طرح مذاکراتی صورت پذیرد . 

دستگاه هایی که از نظر تیم کارشناسی ما ، واجد شرایط معاوضه باشند ، بعد از ورود به شرکت مورد اورهال کلی و یا تعمیرات جزئی قرار میگرند ، سپس کارایی هر دستگاه تست شده و با گارانتی 6 ماهه ، تحت عنوان دستگاه های اورهال شده ، به فروش گذاشته میشود . 

بنابراین چنانچه واحد صنعتی متقاضی طرح تعویض ، تنها قصد فروش دستگاه های خود را نیزداشته باشد ، میتواند با واگذاری دستگاه های خود ، به جای تحویل گرفتن دستگاه های نو ، مبلغ معینی را دریافت نماید . جزییات قیمت هر دستگاه فرسوده و نو ، با توافق طرفین حاصل میشود .