بازسازی دستگاه های جوشکاری صنعتی

به جرات میتوان گفت ، طرح احیا و بازسازی دستگاه های جوشکاری ، جامع ترین و راهگشاترین طرح حال حاضر کشور ،به عنوان جایگزین خرید دستگاه های جوشکاری گرانقیمت میباشد . 

به صورت دقیق تر ، میتوانید به جای فکر کردن به خرید دستگاه های نو که اکثرا قیمت گزافی نیز دارند ، موتور جوش های قبلی خود را بار دیگر به چرخه تولید برگردانید . 

خب تفاوت بین بازسازی و تعمیر دقیقا کجاست ؟

بازسازی ، تعمیری همه جانبه از نظر فنی و ظاهری است . تعمیر جزیی تنها شامل دستگاه هایی میشود که ایرادات جزیی دارند . انبوه موتور جوش های متروکه و بلاتکلیف رها شده در کارخانه های تولیدی ، طبیعتا با تعمیرات جزیی قادر به بازگشت به چرخه تولیدی نخواهند بود .

از طرفی ، به هر تعمیرگاهی نمیتوان اعتماد کامل داشت . موارد بسیار پیش آمده که دستگاه های با کیفیت به منظور تعمیرات جزیی به کارگاه ها فرستاده میشوند و در جریان تعمیر ، قطعات فیک و بی کیفیت جایگزین قطعات اصلی و سالم دستگاه میشوند . 

به صورت خلاصه ، اگر مایلید با پرداخت حدود یک دهم تا یک پنجم هزینه خرید یک دستگاه جوشکاری گرانقیمت ، ناوگان تجهیزات جوشکاری خود را نوسازی و به روزرسانی نمایید پیشنهاد میکنم طرح بازسازی و واورهال مجموعه ما را امتحان کنید .

رکتیفایر جوشکاری 500 آمپر صنعتی گام الکتریک

تصویر رو به رو نمونه اجرای عملیات اورهال و بازسازی را بر روی ترانس جوشکاری الکترود دستی 500 آمپر گام الکتریک را به خوبی نشان میدهد . که نه تنها از نظر فنی ، بلکه از نظر ظاهری نیز دستگاه به شدت بهبود یافته است . 

با پرداخت مبلغی جزیی نسبت به خرید دستگاه نو میتوانید صاحب دستگاهی شوید که چه از نظر کارایی و چه از نظر ظاهری با دستگاه های نو تفاوت چندانی نداشته و قادر است تا چندین سال در سرویس سنگین باز هم مورد استفاده قرار گیرد . 

از نظر اقتصادی ، طرح بازسازی و واورهال ، نسبت به طرح تعویض دستگاه های جوشکاری فرسوده با دستگاه های نو ، دارای صرفه بسیار بیشتری میباشد . 

 

چطور ثبت درخواست کنیم ؟

به سادگی 

ابتدا از طریق یکی از راه های ارتباطی درج شده در صفحه تماس با ما ، در خواست خود را با ما در میان بگذارید . 

در مر حله بعد ، پس از ارائه درخواست از طرف شما ، تیم بردیا الکترود ، از طریق یک تماس اطلاعات کامل مقدماتی را از شما درخواست مینماید .

 اطلاعاتی همچون :

  • تعداد دستگاه های حال حاضر مد نظر شما 
  • مدل دستگاه ها 
  • میزان کارکرد دستگاه ها 
  • زمان تحویل مورد انتظار شما 

پس از اخذ اطلاعات کامل ، حدود هزینه نوسازی و بازسازی هر دستگاه ، به شما اعلام خواهد شد و در صورت توافق ، عملیات بارگیری ، دریافت ، تعمیرات کامل و تست نهایی انجام گرفته و هزینه کل اجرای عملیات از جمله هزینه تعویض قطعات ، نوسازی پوسته ( نمای ظاهری دستگاه ) و دستمزد اجرای عملیات در قالب یک فاکتور معتبر ، برای شما ارسال شده و پس از پرداخت هزینه ، بارگیری دستگاه های اورهال شده به سوی مبدا انجام میشود . 

 

نکته مهم طرح بازسازی دستگاه های جوشکاری

دستگاه های بازسازی شده ، دارای 6 ماه گارانتی ، بدون محدودیت در تعداد ارائه خدمات بوده و این گارانتی تمامی عیوب دستگاه را به جز شکستگی پشتیبانی مینماید . 

شک نکنید نسبت به کیفیت خدماتی که دریافت میکنید ، هزینه پرداختی شما بسیار اندک خواهد بود . 

به عبارتی دستگاهی دریافت میکنید که باور نمیکنید همان دستگاه معیوب و متروکه قبلی است . 

دستگاه های که معمولا شامل این طرح میشوند