درجه تیرگی شیشه جوشکاری

درجه تیرگی شیشه جوشکاری

بهترین درجه تیرگی شیشه جوشکاری برای شما با هر فرایندی ، شامل تیگ ، میگ مگ ، الکترود دستی ، حتی برشکاری پلاسما ، در این مقاله آمده و به دلیل مستند بودن میتوانید به مطالب این صفحه اعتماد داشته باشید .

ادامه مطلب »
کاربرد ولوم آرک فورس

کاربرد ولوم آرک فورس

در مورد کاربرد ولوم آرک فورس ، اشتباها تعداد زیادی از جوشکاران تصور میکنند وظیفه افزایش نفوذ را بر عهده دارد . حال آنکه اصلا اینچنین نبوده و وظیفه این آپشن کاملا متفاوت است .

ادامه مطلب »
معنای H4R در نامگذاری الکترود

معنای H4R در نامگذاری الکترود

معنای H4R در نامگذاری الکترود به چه معناست ؟ نشان دهنهد کدام عناصر آلیاژی یا شرایط استفاده است ؟ آیا این کد در شیوه اجرای جوشکاری تاثیر گذار است ؟ پاسخ همه این سوالات در این مقاله …

ادامه مطلب »
اینورتر جوشکاری آرگون 200 آمپر ac/dc ایران ترانس

اندر حکایات دستگاه های tig 200 ac/dc

سلام . دستگاه های جوش آرگون 200 آمپری ac/dc از جمله دستگاه هایی هستند که به دلیل قیمت پایین تر نسبت به دستگاه های 300 آمپر و 400 آمپر ، همیشه برای کسانی که قصد راه اندازی کارگاه های تعمیر قطعات خودرو را دارند جذاب بوده و سوال اصلی که ذهنشان را به خود مشغول کرده اینست که آیا توان این دستگاه برای ما کافیست ؟
اگر کافی نیست پس چرا تولید میشود ؟
در مقاله “اندر حکایات دستگاه های tig 200 ac/dc ” بسیار شفاف به این موضوع پرداخته ایم . پس با ما همراه باشید .

ادامه مطلب »
نکات جوشکاری چدن ها

نکات جوشکاری چدن ها

سلام . حتما میدونید چدن یکی از پر چالش تریم آلیاژ های صنعتی در بحث جوشکاری هست . اینجوری بگم که هم پروسه نویسش باید خیلی ماهر با تجربه باشه و هم خود جوشکار . اما تو این مقاله چند تا مطلب اصلی هست که آوردیم تا موارد اشتباهی که برا خیلیا جا افتاده اصلاح بشه . پس با ما در مقاله نکات جوشکاری چدن ها همراه باشید .

ادامه مطلب »