خدمات پس از فروش بردیا الکترود

تیم پشتیبانی فروشگاه بردیا الکترود ، علاوه بر مشاوره تخصصی قبل از خرید ، همواره پشتیبان فنی خریداران محترم در هنگام بعد از خرید خواهد بود . از آنجایی که استفاده از موارد مصرفی صنعت جوشکاری همچون الکترود و سیم جوش جوشکاری و همچنین استفاده از تجهیزات تخصصی به دانش های خاصی نیاز دارد که اکثر صنعتگران مستقل قادر به حل این مسائل نیستند ، تیم پشتیبانی فروشگاه بردیا الکترود ، پشتیبانی فنی خریداران محترم را بر عهده میگیرد . 

پشتیبانی فنی فروشگاه میتواند شامل موارد زیر شود . 

 • راهنمایی فنی در انتخاب الکترود 
 • راهنمایی فنی در مورد انجام پروسه جوشکاری و اعمال متغیرات 
 • راهنمایی فنی در جهت تنظیم ولوم های اینورتر های جوشکاری 
 • اعزام نیرو به منظور نصب و راه اندازی اینورتر های صنعتی در صورت درخواست خریدار .  
همچنین ارسال اکثر محصولات به مقصد موردنظر خریدار به صورت رایگان انجام خواهد شد . 

خدمات پس از فروش تولید کنندگان

تولیدکنندگان و وارد کنندگان کشور ، در راستای جذب رضایت مشتری ، اقدام به ارائه خدماتی تکمیلی همراه با فروش مصولات خود مینمایند . این اقدامات میتواند شامل ضمانت محصول و خدمات پس از فروش یک واحد تولیدی و تجاری باشد . ناگفته نماند که قوانین هر تولید کننده میتواند با تولید کننده های دیگر متفاوت باشد . این تفاوت میتواند در مدت گارانتی ، ایرادات تحت پشتیبانی گارانتی و نوع خدمات پس از فروش آنها باشد . در این صفحه سعی شده به وضوح ، مقررات شرکت هایی که محصولاتشان در این سایت به فروش میرسد بیان شود .  

ایران ترانس . سازنده اینورتر های جوشکاری و برشکاری پلاسما

گروه صنعتي ايران ترانس در سال 1354 تاسيس گرديد و از ابتدا در طراحي و ساخت دستگاههاي جوش و برش فعاليت داشته است . در سال 1375 با ساخت دستگاههاي پيشرفته جوشكاري از جمله ركتيفاير ، جوش ميگ مگ ، تيگ و برش پلاسما دامنه فعاليت خود را گسترش داده بطوريكه در حال حاضر داراي جايگاه بسيار خوبي در صنعت جوشكاري كشور مي باشد . ايران ترانس با بهره گيري از كادر متخصص دانشگاهي و مراكز آموزش عالي و همكاري شركت هاي معتبر اروپايي در زمينه ايجاد آزمايشگاه و مراكز تحقيقاتي ، در صدد است كه تحولي نوين در اين صنعت بوجود آورد .گروه صنعتي ايران ترانس با گارانتي نمودن توليدات خود بمدت يكسال خدمات خود را در كوتاهترين زمان ممكن به مصرف كنندگان ارائه داده و رضايت آنها را فراهم ساخته است . 

اما سخن ما با شما . ایران ترانس از جمله برند های تولید اینورتر در کشور است که تفاوت کیفیت و خدماتش با برند های چینی حال حاضر بازار به وضوح احساس میشود و اکثر قریب به اتفاق خریداران محصولات این برند ، این مطلب را تصدیق کرده و رضایت قابل توجهی داشته اند . گروه ایران ترانس محصولات خود را به مدت یکسال تحت گارانتی قرار میدهدند که شرایط و قوانین آن را در زیر ثبت کرده ایم . 

 • طی مدت یکسال گارانتی ، ارائه خدمات رایگان به تعداد دفعات نامحدود انجام خواهد شد . 
 • ایرادات ناشی از نوسانات برق ورودی جزو خدمات گارانتی خواهد بود . 
 • ایرادات ناشی از ساخت اینورتر ، شامل قطعات و مونتاژ شامل گارانتی خواهد بود .
 • شکستگی اجزا و بدنه دستگاه مشمول گارانتی نخواهد بود .

انجام خدمات گارانتی در طول زمان گارانتی به عهده ایران ترانس میباشد و در نزدیکتربن نمایندگی انجام خواهد شد اما هزینه ایاب و ذهاب به عهده مشتری خواهد بود و پس از اتمام گارانتی هر دستگاه از زمان تولید بمدت 10 سال خدمات پس از فروش داشته که در نزدیکترین نمایندگی ایران ترانس انجام خواهد شد  .

حدید برش | تنها تولید کننده ابزار برقی در ایران

مجموعه تولیدی حدید برش با مدیریت آقای رامین حداد و بهره‌گیری از تخصص ایشان و توان و تخصص داخلی و جذب و آموزش نیروی انسانی مجرب و متخصص در زمینه‌های طراحی، نقشه‌کشی، قالب‌سازی، ماشین‌سازی، دستگاه‌های تزریق، تراشکاری پیشرفته، دستگاه‌های تولید روتور و استاتور و سیم‌پیچی درون مجموعه موفق شد محصولی صددرصد ایرانی و با کیفیت عالی تولید نموده و بتواند تنها تولیدکننده ابزار برقی صنعتی در ایران شود.

و اما سخن ما با شما …

حدید برش از جمله تولید کنندگان ایرانی است که واقعا تولید میکند نه مونتاژ . از آن برند هایی که چنان کیفیت و قدرتی دارد که یک ایرانی به جرات میتواند سرش را بالا بگیرد و با افتخار بگوید این محصول ساخت کشور من است . از آن برند هایی که خریدن محصولاتش را به شخصه به شدت پیشنهاد میکنم . 

حدید برش ، محصولات خود را به مدت 12 ماه با شرایط زیر گارانتی میکند . 

 • در طول مدت گارانتی ، خدمات شامل گارانتی تنها به مدت یکبار به صورت رایگان انجام خواهد شد . 
 • به انتها رسیدن کلکتور باعث نفی خدمات گارانتی خواهد شد . 
 • موارد مصرفی همچون بلبرینگ و ذغال و پوسته شامل گارانتی نخواهد بود . 
البته ناگفته نماند . کیفیت مطلوب دستگاه عمر مفید زیادی برای شما به ارمغان می آورد . و به صورت کلی دستگاه پر دردسری نیست . 

گام الکتریک | معتبرترین تولیدکننده دستگاه های جوشکاری کشور

شرکت گام الکتریک طراحی دستگاه های جوشکاری را از سال 1358 آغاز نمود و در سال 1359 اولین نمونه های تولیدی خود را در “سازمان تحقیقات علمی و صنعتی ایران” به ثبت رساند.تولیدات شرکت گام الکتریک مشتمل بر ده ها نوع محصول می باشد:انواع دستگاه های رکتی فایر (MMA) ( پروفشنال، استاندارد ) ، MIG/MAG (غیر پالسی، سوئیچ پالس، سینرجیک غیر پالسی، سینرجیک پالسی و با قابلیت برنامه ریزی کامپیوتری) ، دستگاه های جوشکاری TIG DC و TIG AC/DC ( غیر پالسی و پالسی ) ، جوش زیر پودری ( SAW )  برش پلاسما ( کنترل دستی، کنترل CNC)، در گام الکتریک بر اساس استانداردهای IEC, CE, ISO طراحی و تولید می شود.کیفیت خوب و قابلیت اطمینان بالای دستگاه های تولیدی به همراه دوره ضمانت بلند مدت، استفاده از این دستگاه ها را در شرایط سخت آب و هوایی و عملیات سنگین صنعتی تضمین نموده است.

شرکت گام الکتریک 12 ماه گارانتی + 10 سال خدمات پس از فروش برای محصولات خود در نظر گرفته است . به غیر از ضرب دیدگی دستگاه و اجزا ، تمامی عیوب پیش آمده برای دستگاه شامل گارانتی میشوند بدین معنی که به منظور تعمیر دستگاه هیچ مبلغی از خریدار دریافت نخواهد شد . شرکت گام الکتریک محدودیتی در تعداد دفعات خدمات تخت گارانتی خود در طول مدت گارانتی اعمال ننموده است .

گام الکتریک revo mig sc2001

صبا الکتریک | سازنده اینورتر های جوشکاری و برشکاری پلاسما

گروه مهندسی صبا الکتریک توانسته با اخذ 5 گواهی ثبت اختراع در حوزه تکنولوژی اینورتر به عنوان اولین تولید کننده محصولات جوش وبرش اینورتری در کشور فعالیت خود را به ثبت رسانده و با تجربه ای درخشان و ارتباطی موفق با صنایع مطرح کشور ، با توجه به محصولاتی R&D محور و سرلوحه قرار دادن شعار ” صداقت در بیان توانمندیها اعتقاد قلبی ما است ” این تجربه را بسط و توسعه دهد .
تولیدات این شرکت در گروههای زیر دسته بندی می شود :

1 – رکتیفایرهای تکفاز و سه فاز از رنج 160 الی 1250 آمپر با تکنولوژی اینورتر
2 – میگ مگ با تکنولوژی اینورتر و ترانسفورمری از رنج 250 الی 650 آمپر
3 – زیرپودری
4 – رکتیفایرهای گوجینگ
5 – برشهای ریلی – bevel – برش لوله
6 – برش پلاسما با تکنولوژی اینورتر از رنج 40 الی 160 آمپر
7 – اجرای پروژه های اتوماسیون جوش و برش

اما سخن ما با شما …

محصولات صبا الکتریک نسبت به رقبا قیمت مناسبتری داشته و به همین سبب خواهان زیادی دارد . صبا الکتریک نیز دارای گارانتی 12 ماهه بوده و 10 سال خدمات پس از فروش با شرایط ذکرشده در بالا به خریداران خود ارائه مینماید .