مقدمه

مسلما هر مجموعه تجاری ، در نوع خود دارای مزایایی است که به هر حال از جنبه های مختلف میتواند به آن مجموعه برتری بخشد و کسب و کارش را رونق بخشد . خوشبختانه فروشگاه بردیا الکترود نیز از این قواعد مستثنا نیست و علاوه بر ارائه قیمت های مناسب و ارسال به صورت رایگان و یا نیم بها ، خدمات مشاوره فنی قبل و بعد از خرید را در دستور کار قرار داده است . 

اما منظور از خدمات مشاوره فنی چیست ؟ به صورت دقیق ، ارائه مشاوره مستند و مهندسی قبل از خرید با توجه به شرایط خریدار و نوع محصول در قالب مشاوره قبل از خرید به خریدار انجام میشود . به عنوان مثال خریدار محترم با توجه سرعت ، دقت ، شیفت کاری و مقیاس کار به صورت مستند در زمینه انتخاب فرایند و دستگاه جوش مناسب راهنمایی خواهد شد . 

اما مشاوره بعد از خرید دقیقا همان نقطه عطفی است که باعث تمایز بردیا الکترود از سایر رقباست .

خریدار محترم در صورت نیاز میتواند در زمینه انتخاب سیم جوش ، انتخاب شدت جریان و سایر پارامتر های الکتریکی قوس ، طراحی درز اتصال مناسب ، شیوه کلی اجرای جوشکاری وسیکوئنس های پیشنهادی ، عملیات تکمیلی مورد نیاز  و … از خدمات مشاوره ای ما بهره مند شوند 

 اما به طور مفصل در حال حاضر از طرف فروشگاه ما سه بسته خدماتی ارائه میشود که در ادامه به معرفی این بسته ها پرداخته ایم .

1 - خدمات پایه

به طور کلی خدمات پایه خدماتی حداقلی است و شامل محصولاتی میشود که دانش راه اندازی و استفاده پیچیده ای ندارند . محصولاتی همچون الکترود های 6013 ، اینورتر های الکترود دستی ساده و محصولاتی از این دست . 

2 - خدمات اصلی

خدمات اصلی طیف وسیعی از دستگاه های صنعتی و الکترود های آلیاژی را در بر میگیرد . یعنی خریدار میتواند از مشاوره هایی نظیر نحوه راه اندازی دستگاه ، اعمال پارامتر های صحیح از جمله تنظیم مقدار ولتاژ ، جریان ، طراحی درز اتصال ، انتخاب سیم جوش ، مقدار پیشگرم و پسگرم و … بهره مند شود . محصولاتی همچون اینورتر های تیگ پالس ، دستگاه جوشکاری میگ مگ ( CO2 ) ، الکترود های آلیاژی و … شامل این بسته خدماتی میشوند . همچنین در صورت نیاز فیلم کامل توضیح آپشن های دستگاه و نحوه ذخیره کردن برنامه در قالب یک DVD برای خریدار ارسال خواهد شد . 

3 - خدمات ویژه

خدمات ویژه شامل طیف محدودی از دستگاه های صنعتی میشود . خدمات این بسته میتوان گفت همان خدمات بسته اصلی به علاوه آپشن آموزش حضوری است . دستگاه هایی نظیر دستگاه های زیرپودری و میگ پالس شامل این بسته خدماتی میشوند  . 

نکته مهمی که نباید فراموش شود : در قبال دریافت هیچکدام از بسته های خدماتی ، هزینه ی اضافی پرداخت نخواهید کرد و قیمت فروش ، همان قیمت اعلامی از طرف تولیدکننده و یاوارد کننده محصول میباشد . در حقیقت ما خود را موظف میدانیم در قبال سود حاصله از هر فروش و قرارداد ، پشتیبان همه جانبه خریداران محترم باشیم . و البته اعمال تخفیف از کیفیت و کمیت این بسته های خدماتی نمیکاهد .