درباره بردیا الکترود

خرید آنلاین علاوه بر سهولت در پرداخت و دریافت کالا این امکان را به مشتری می‌دهد که انتخاب خود را در میان گستره زیادی از محصولات انجام دهد. از طرفی در خرید آنلاین هزینه اضافه‌ای به مشتری تحمیل نمی‌شود و مشتریان از اقصی نقاط کشور محصول را با قیمت یکسانی دریافت کنند. فروشگاه‌های مدرن این امکان را به مشتریان می‌دهند که پس دریافت محصول در صورتی که از خرید خود ناراضی باشند، محصول را برگردانند و هزینه پرداختی را پس گیرند. 

تیم بردیا الکترود از طریق این وبسایت اقدام به فروش محصولات جوشکاری به صورت اختصاصی مینماید . بدیهی است که حرفه جوشکاری ، حرفه ای تخصصی است که ارائه مشاوره های نادرست و به کارگیری تجهیزات غیر استاندارد و به صورت کلی هر گونه سهل انگاری در این امر حتی میتواند صدمات جبران ناپذیری به یک شرکت یا اشخاص داشته باشد . 

به صورت کلی فروش ابزار آلات کاری تخصصی است و در این بین ، ابزار جوشکاری از حساسیت بیشتری برخوردارند . و در اصل هنر بردیا این است که پشتیبانی فنی همه جانبه بر روی محصولات ارائه میدهد به طوری که خریدار از نظر فنی هیچ مشکلی نداشته باشد . 

از جمله مهم ترین خدمات تیم بردیا الکترود میتوان به موارد زیر اشاره کرد : 

  • اعزام نفر به منظور نصب و راه اندازی اینورتر های جوشکاری صنعتی 
  • ارائه توضیحات کامل به صورت حضوری و ارسال فایل های نوشتاری و یدیویی محصول خریداری شده برای خریدار . 
  • مشاوره دائمی در باب تنظیم پارامتر های جوشکاری متناسب با پروژه خریدار و وارد کردن و ذخیره کردن اطلاعات بر روی حافظه اینورتر در صورت امکان
  • مشاوره در اجرای کامل پروسه جوشکاری و انتخاب فیلر متال 

البته لازم به ذکر است که خریدار هیچ مبلغ اضافه ای در قبال این خدمات پرداخت نخواهد کرد . در قبال سودی که ما از این معامله میبریم خود را موظف میدانیم همه جانبه پشتیبان خریدار باشیم . 

بردیا الکترود متشکل از یک تیم جوان و پویاست که در هر لحظه برای ارائه بهترین خدمات تلاش می‌کنند و بر این اعتقاد هستند که کمک به مشتری برای انتخاب بهترین گزینه بر فروش محصول مقدم است.

راهنمای صفحات مختلف سایت