خرید اقساطی دستگاه جوشکاری

با توجه به نیاز روز جامعه صنعتی کشور ، دستگاه های جوشکاری صنعتی که اغلب از قیمت بسیار بالایی برخوردار میباشند به تازگی مشمول  طرح فروش اقساطی فروشگاه میباشند و خریداران گرامی میتوانند با شرایط قید شده در ذیل این مطلب ، از امکان خرید قسطی محصول مورد نیاز خود بهره مند شوند . 

نکته مهمی که وجود داره اینه که متاسفانه ما هنوز نتونستیم برای همه محصولات طرح خرید اقساطی رو پیاده سازی کنیم و همچنین شرایط دیگه ای هم ممکنه پرداخت اقساطی رو برای بعضی از صنعتگرای عزیز سخت کنه پس اگر قصد خرید اقساطی دستگاهی رو دارین قبل از اقدام به خرید دستگاه از ما ، حتما از طریق یکی از راه های ارتباطی قید شده در صفحه تماس با ما ، استعلام قیمت و شرایط روز اون محصول رو از ما بپرسید . البته خیلی هم نگران نباشید چون اکثر دستگاه های محبوب و پر تقاضای صنعت شامل این طرح هستند و خواهند بود . اما باز هم برا اطلاعات دقیق تر با ما در ارتباط باشید .

شرایط خرید اقساطی دستگاه جوشکاری

  • شرایط پرداخت اقساط در حال حاضر به شرح زیر میباشد :

1- معمولا متقاضیان میبایست در سه نوبت مختلف و طی سه ماه نسبت به پرداخت کل مبلغ تعیین شده ، اقدام نمایند . پرداخت ثلث اول مبلغ تعیین شده به صورت نقدی قبل از تحویل دستگاه بوده ، و دو چک هر کدام به ارزش ثلث قیمت دستگاه از خریدار وصول میشود .

تاریخ چک اول برای دو ماه بعد از تحویل دستگاه و تاریخ چک سوم برای یک ماه بعد یعنی ماه سوم بعد از دریافت دستگاه تنظیم شود .

2 – قیمت اعلام شده و توافق شده بین خریدار و فروشگاه قیمت قطعی دستگاه بوده و در صورت تغییر قیمت در طول دوره سه ماهه پرداخت ، هیچ مبلغ یا چک اضافه ای دریافت نخواهد شد . 

3 – بدیهی است در صورت خرید اقساطی هر دستگاه ، تخفیف های اعمالی بر روی محصول یا غیر فعال شده و یا به میزان قابل توجهی کاهش می یابد . 

4 – به منظور اطمینان بیشتر فروشنده ، بهتر است چک های صادره از نوع شرکتی باشند . چک های صادر شده از طرف اشخاص حقیقی ، نیاز به پروسه اعتبار سنجی جدی داشته که میتواند فرایند خرید اقساطی را بسیار کند و دشوار و یا حتی غیر ممکن سازد .

گستره طرح خرید اقساطی دستگاه جوش

محصولات پر تقاضا و با کیفیتی همچون دستگاه های جوشکاری میگ مگ ( co2 ) صنعتی و نیمه صنعتی و سبک شرکت های گام الکتریک و صبا الکتریک شامل این طرح تخفیف خواهند بود . از جمله پر طرفدار ترین و پرتقاضاترین های این دسته ، متوان به محصواتی همچون :

 

دستگاه های زیرپودری گام الکتریک در مدل هایی همچون 

 

همچنین اکثر مدل های دستگاه جوش صنعتی و نیمه صنعتی صبا الکتریک و گام الکتریک 

با عرض پوزش ، طرح خرید اقساطی تا اطلاع ثانوی برای محصولات گروه صنعتی ایران ترانس غیرفعال خواهد بود .

یه نکته مهمو مد نظر داشته باشید . اینکه هیچ چیز به صورت صد درصدی نبوده و ممکنه بعضی از این محصولات در بعضی از زمان های خاص ، طرح اقساطیشون تغییر کنه یا حتی غیرفعال بشه . مثل همین دم عید و آخر سال که  خیلیا فروش اقساطی شونو غیر فعال میکنند و یا حتی کلا فروشو میبندن . از اون طرف ممکنه تحت شرایط خاصی ، برای پرداخت اقساط شرایط آسون تری در نظر گرفته بشه و یا محصولات دیگه ای هم به این طرح اضافه بشه . پس پیشنهاد میکنم حتما از طریق راه های ارتباطی درج شده در صفحه تماس با ما ، با مجموعه بردیا الکترود در ارتباط باشید 

طرح فروش اقساطی به منظور تسهیل خرید دستگاه بخش صنعت کشور برنامه ریزی شده اما به شما پیشنهاد میکنیم طرح اورهال دستگاه های جوشکاری و طرح تعویض دستگاه های فرسوده را نیز مطالعه بفرمایید . 

شما میتوانید با اورهال دستگاه های خود ، با پرداخت هزینه ای بسیار بسیار کمتر از خرید دستگاه نو ، کلیه ماشین های جوشکاری خود را احیا کنید . همچنین میتوانید با خرید دستگاه های اورهال شده ، از هزینه های مجموعه تولیدی خود بکاهید . 

همچنین در طرح تعویض دستگاه های فرسوده با دستگاه های نو ، میتوانید از دردسر دستگاه های فرسوده بلاتکلیف ، خود را آزاد کنید . و در ازای آن ، دستگاه نو همان مدل یا مدل معادل کاربردی آن دستگاه و یا دستگاه مدنظرتان را خریداری نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر ، مقاله اصلی را مطالعه نمایید . 

مطالعه طرح اورهال دستگاه های جوشکاری

مطالعه طرح اورهال دستگاه های جوشکاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × دو =